Місто
Ваше місто:Обрати
067 452-39-37 Житомир 067 412-64-03 Вінниця
Наші адреси
067 452-39-37 Житомир 067 412-64-03 Вінниця
Суміші для систем теплоізоляції

Сьогодні ми вже звикли до різноманітності сухих сумішей на прилавках будівельних магазинів. Це і всілякі штукатурні суміші, клеї для різної плитки і каменю, затірки та ремонтні суміші. Іноді за красивою упаковкою ми не знаємо, що ховається, і за якими критеріями краще робити вибір. Суміш для теплоізоляції за вигідною ціною можна придбати на сторінках нашого сайту.

Над складами якісних сухих сумішей працюють цілі лабораторії. Використовуючи останні досягнення науки, отримані унікальні склади, які дають прекрасні якісні результати, чого не скажеш про використання звичайного цементу з піском. Фірми-виробники зберігають рецепти сумішей в таємниці. Нам відомий лише перелік основних складових компонентів. Це інертні наповнювачі, в'яжучі мінеральні, різні добавки для додання суміші певних властивостей, а також полімерні зв'язуючі. Суміш клейова для теплоізоляції зараз також стала набагато практичніше і довговічніше.

В'яжучі мінеральні компоненти представляють різновиди портландцементу (сірі та білі), а також цемент високоалюмінатний, який має здатність швидко тверднути.

Якість використовуваного цементу впливає на властивості сухої суміші. Якщо на упаковці з сумішшю Ви побачите знак ISO 9001, значить, продукт сертифікований.

В деякі суміші до цементів додають гідратовану вапно, яка покращує засвоюваність розчину. Вона вступає в реакцію з СО2 і твердне.

Наступним незамінним компонентом для виготовлення сумішей є наповнювачі - кварцовий пісок і вапнякова мука. Штукатурні теплоізоляційні суміші мають в своєму складі ще вермикуліт, керамзит або пінополістирол в гранулах.

Для додання суміші певних технічних характеристик, таких як утримання води в приготованому розчині, додають добавки. Вода не повинна швидко випаровуватися, це впливає міцність розчину. Функцію утримання води виконує полімер - водорозчинний ефір целюлози. Він забезпечує цементно-піщаної суміші збільшення часу використання розчину і підвищує адгезію (скріплення) розчину з основою.

Щоб уникнути підробок, а вони можуть проявити себе, коли буде пізно щось виправити, намагайтеся купувати суміші у перевірених виробників. А найкраще придбати теплоізоляційні суміші в нашому онлайн магазині за вигідною ціною.

Ремонт і будівельні роботи це завжди незручності і не прогнозовані витрати. Тому дуже неприємно, якщо до списку клопоту додається втрата часу і неконтрольована трата фінансів.

Купити будівельний матеріал у Вінницькій області

Наш інтернет магазин будівельних матеріалів дозволить швидко і якісно вирішити таку проблему і в короткі терміни при мінімальних втратах часу отримати всі необхідні матеріали та інструменти для ремонту.