Місто
Ваше місто:Обрати
067 452-39-37 Житомир 067 412-64-03 Вінниця
Наші адреси
067 452-39-37 Житомир 067 412-64-03 Вінниця
Будівельні блоки

Будівельні блоки для вашого будинку

При зведенні будинку найчастіше використовуються будівельні блоки.

Сучасне будівництво рідко може обійтися без використання стінових блоків, цей матеріал користується величезною популярністю. Ви зможете побудувати заміський будинок, службове приміщення, гараж - обмежень практично немає. Будівельні блоки з бетону - вірне рішення для вашого будівництва.

Основна відмінна риса даного матеріалу - пустотілість, всередині є невеликі осередки, вони наповнені повітрям. Низька теплопровідність - одне з основних переваг, матеріал легко монтувати, а його експлуатаційні властивості дійсно вражають. Будівельні блоки (Вінниця) доступні на нашому сайті за вигідною ціною.

Від чого залежатимуть технічні показники? Від кількості осередків, їх форми, а також розміру. Дані показники потрібно подивитися більш детально, щоб ви змогли зробити правильний вибір.

Кілька основних переваг стінових блоків

Це прекрасна альтернатива цеглі, а також традиційному каменю. Є кілька основних безперечних достоїнств:

Найбільш важливим, вважається універсальність - у матеріалу багато корисних властивостей, які сприяють його популярності;

Габарити - суттєва економія, адже блоки досить легкі, підійде ручна кладка, ніякої додаткової спецтехніки;

Будинки виходять міцними, не пропускають холод, це прекрасний вибір для заміського будівництва. Будівельні блоки Житомир представлені на нашому сайті в широкому асортименті.

Різновиди будівельних блоків

Виробники постійно намагаються здивувати потенційних покупців, вдосконалюють свої технології, намагаються зробити все, щоб продати свою продукцію. Сьогодні використовуються різноманітні матеріали, блоки отримують різну форму, але є кілька традиційних варіантів:

    
Шлакоблоки - для виробництва використовується бетонний розчин, він піддається процедурі вибропрессования, розміри виробів можуть бути різними;
    
Газобетон - дуже міцний, легкий матеріал, який використовується в сучасному будівництві. простий в транспортуванні і монтажі, не має протипоказань з екологічної сторони;
    
Керамічні блоки - для виробництва використовується глина з додаванням деревини. Випал дозволяє випалити все тирса, щоб утворити спеціальні порожнечі. Блок стає легким і міцним;
    
Декоративний блок - гарний матеріал, ідеально підходить для зведення декоративного забору на вашому ділянці. Кращий будівельний блок тільки у нас.

Де купити будівельні блоки?

Придбати будівельні блоки для свого майбутнього будинку - відмінне рішення. Зробити покупку вигідно можна в Житомирі або в Вінниці через наш інтернет-магазин . Ми пропонуємо тільки якісні будівельні блоки, які будуть відповідати всім вашим побажанням. Якщо у вас виникли питання звертайтеся до наших менеджерів.

І пам'ятайте, що зробивши всього один телефонний дзвінок в наш інтернет-магазин, ви зможете побудувати будинок своєї мрії без зайвих витрат!