Місто
Ваше місто:Обрати
067 452-39-37 Житомир 067 412-64-03 Вінниця
Наші адреси
067 452-39-37 Житомир 067 412-64-03 Вінниця
Покрівельні матеріали

Міцний дах над головою - запорука безпеки кожного будинку


Під час будівництва будівлі одним з важливих процесів є підбір ефективних і якісних покрівельних елементів. Вони допоможуть сформувати дах і горище такими, якими їх бачать власники. Це стосується і зовнішнього вигляду будинку, а також і міцності всієї конструкції.

Важливо купувати саме довгострокові і високоміцні матеріали, тому що саме дах піддається постійному впливу погоди. Згодом неякісні матеріали будуть текти від агресивної погоди (дощу, снігу, жаркого сонця), зіпсують зовнішній вигляд будинку, а металеві частини покриються іржею. А ось більш сучасні матеріали від відомих брендів, які ви можете купити на нашому сайті, будуть служити вам багато років.


Як правильно вибрати і купити покрівельні матеріали?

  1. Тип даху, конфігурації. Під час створення ескізу будинку потрібно окремо опрацювати дах, її зовнішній вигляд. Тоді власники зможуть зрозуміти, який краще матеріал замовляти. Для відносно рівного даху можна купувати і металочерепицю, яка має високу міцність і доступну ціну. Але якщо сам верх будинку має багато роздільних спусків, башточок, переходів, тоді цей матеріал не підійде. У такому випадку, краще вибрати більш маленькі складові (наприклад, гнучку бітумну черепицю), які допоможуть сформувати дах на ваш смак.

  2. Стиль і дизайн будинку. Бажано продумати весь стиль і оформлення будинку до того, як ви будете купувати покрівельні матеріали для даху. Вона додасть завершеності будівлі, якщо буде гармонійно вписуватися в загальний дизайн. Наприклад, якщо ви побудували будинок з червоної цегли, то для даху підійде більш темний колір.

  3. Ціна на покрівельні матеріали. Потрібно розуміти, що під час вибору вартості на подібні матеріали, ви не тільки купуєте певну кількість квадратних метрів. Ще більші витрати можуть з'явитися, якщо цей тип матеріалу складний в монтажі, тоді він зажадає додаткове обладнання, важку техніку або робочу силу. Металочерепиця або профнастил вважаються менш витратними, а ось керамічна або цементно-піщана черепиця буде коштувати дорожче.

  4. Складність установки і монтажу. Це питання потрібно піднімати, якщо власник будинку або працівник планують самостійно робити всі роботи. Основна частина матеріалів має досить легкую вагу і підходить для монтажу непрофесіоналами. Але є і такий тип матеріалу для покрівлі, який можуть класти тільки фахівці. У будь-якому випадку, краще доручити таку роботу досвідченим майстрам.


Придбати якісні покрівельні матеріали в Житомирі

Звичайний будівельний магазин не зможе запропонувати широкої різноманітності матеріалів і цін. Але наш інтернет-магазин надасть кожному покупцеві необхідні комплектуючі, які допоможуть вам створити будинок своєї мрії. Ви маєте можливість замовити товари в будь-яких кількостях з доставкою на будівництво, а ми подбаємо про їх якість та довговічності.

Також можливо купити матеріал у Вінниці.