Місто
Ваше місто:Обрати
067 452-39-37 Житомир 067 412-64-03 Вінниця
Наші адреси
067 452-39-37 Житомир 067 412-64-03 Вінниця
Пічна цегла
Сортування:

При створенні печей і камінів використовують спеціальний будівельнийматеріал , який має стійкість до високих температур і їх коливань. Даними властивостями наділена вогнетривка цегла. Такий особливий вид цегли застосовують в процесі створення димохідних труб, різноманітних камер спалювання. Загалом, там, де будуть присутні високі коливання температурного режиму. Цегла для печей повнотіла ви зможете придбати на нашому сайті. Ми пропонуємо вам якісний товар за вигідними цінами.

Вогнетривка цегла (шамотна) і її властивості

Шамотна - це найбільш популярний вид вогнетривкої цегли. Обумовлюється це тим, що вона володіє всіма необхідними якостями для побутових потреб. А саме: хорошою тепловіддачею, завдяки чому, нагрів приміщення відбувається дуже швидко. Але все ж не скрізь можна використовувати даний вид цегли, тому що він складається з обпаленої глини до спікання. ЇЇ не варто застосовувати там, де температурний режим буде перевищувати тисячу градусів за Цельсієм. Для промислового використання можна придбати кварцовий і основний вогнетривку цеглу. Ціна на пічної цегла для печі найбільш вигідна на нашому сайті.

Де купити?

Наш інтернет магазин має величезний вибором вогнетривкої цегли різних марок і різновидів. Ми пропонуємо цеглу вогнетривку високої якості, ціна на яку повністю відповідає її властивостям. Тому теплові агрегати, зроблені з неї, мають міцність і довговічність.

Гарант якості

Якість і міцність - наша турбота. Ми співпрацюємо тільки з відповідальними постачальникам, дотримують всі вимоги технологічного процесу при його виготовленні. Адже там де буде «жити» вогонь, завжди потрібно пред'являти високі вимоги до якості. Незалежно від виду і розміру покупки вогнетривкої цегли, наш інтернет-магазин виконає ваше замовлення. Головне оформити його на сайті, і в призначений час і місце ми здійснимо його транспортування. Ціна за шт пічної цегли залежить від виробника. Ви зможете придбати наші будівельні матеріали як в Житомирській, так і у Вінницькій області, а також цих обласних центрах.

Чому варто у нас купувати вогнетривку цеглу? Наша компанія пропонує особливе ставлення до кожного клієнта, найзручніші умови співпраці.