Місто
Ваше місто:Обрати
067 452-39-37 Житомир 067 412-64-03 Вінниця
Наші адреси
067 452-39-37 Житомир 067 412-64-03 Вінниця
Івано-Франківськцемент
Івано-Франківськцемент Всего товаров: 308
Сортування:
Цемент Армо М500 25кг Ціна за 1 упаковку 52.00 грн Цемент М500 ПЦ I/А-Ш-500Р-Н 25кг Ціна за 1 упаковку 45.00 грн Цемент М500 ПЦ II/А-Ш-500Р-Н 25кг Ціна за 1 упаковку 42.00 грн
Івано-Франківськцемент - це провідний виробник цементу, гіпсу, будівельних сумішей, азбестоцементних виробів в Україні. Підприємство випускає 5 видів цементу, різні гіпсові вироби (медичної та будівельної тематик), фігурні елементи мощення та іншу продукцію. Компанія USK є одним з дилерів продукції івано-франківського цементного заводу в Вінницькому та Житомирському регіонах.

Підприємство було засноване в 1998 році, орієнтуючись на випуск продукції європейської якості згідно всім сучасним вимогам. Сьогодні завод є високотехнологічним об'єктом. Устаткування було закуплено в Австрії та Німеччини. А управління технологічними лініями здійснюється надійною автоматикою. Все це дозволяє випускати дійсно якісний цемент.

Серед марок цементу, який можна купити в Житомирі і Вінниці слід виділити портландцемент, шлакопортландцемент, сульфатостійкий портландцемент з мінеральними добавками. Дані види цементу можна застосовувати для створення азбестоцементих виробів і розчинів. Їх можна застосовувати при будівництві житлових будинків, промислових будівель, об'єктів громадського призначення.

Купити івано-франківський цемент у Вінниці та Житомирі - це значить не просто придбати консистенцію для виготовлення розчинів. Це покупка високоякісного продукту, який призначений для створення відповідного бетону і будівельних сумішей. Саме висока якість кінцевого продукту є основною характеристикою цементу івано-франківського заводу. Численні сертифікати якості, отримані від лабораторій Угорщини та Польщі, є прекрасним свідченням надійності продукції.

Для того щоб купити івано-франківський цемент в Житомирі або Вінниці достатньо заповнити заявку на нашому сайті або зателефонувати за одним із вказаних номерів. Наші фахівці детально проконсультують кожного покупця і запропонують найбільш оптимальну ціну за цемент.