Місто
Ваше місто:Обрати
067 452-39-37 Житомир 067 412-64-03 Вінниця
Наші адреси
067 452-39-37 Житомир 067 412-64-03 Вінниця

Лицьова цегла

Лицьова цегла

Цегла використовується вже тисячі років при будівництві будівель різної складності. Сьогодні існує не один вид цегли, однак, саме облицювальна цегла придбала широку популярність серед будівельників усього світу. Завдяки своїм естетичним і технічним характеристикам вона поширена в нашій країні і застосовується при будівництві будівель будь-якої складності і будь-якого виду.

Застосування

Як можна здогадатися з назви, облицювальна цегла застосовується для облицювання фасадів будівель, оздоблення зовнішніх стін, а також для зведення стін. Цегла даного виду забезпечує гарний зовнішній вигляд будівлі.

Види

Залежно від матеріалу виготовлення цегли можна виділити керамічну, клінкерну, гіперпресувану і силікатну цеглу. Кожна з них має свої переваги і оптимальний місця застосування, а також експлуатаційні характеристики.

Однією з особливостей облицювальної цегли є різноманіття кольорів, форм і фактур. Найбільш популярними квітами облицювальної цегли, використовуваного при будівництві житлових будинків, є червоний, помаранчевий, персиковий, коричневий, білий. Щодо форми цегли, то вона може бути округла, хвиляста, класична. По фактурі облицювальну цеглу ділиться на гладкий, шорсткий, тьмяний. Природно, існують ексклюзивні моделі облицювальної цегли, виготовлені на замовлення.

Чому слід купити у нас

Якщо ви дочитали до цього місця, цілком можливо, ви будете зацікавлені в придбанні якісної облицювальної цегли. У нас на сайті можна знайти широкий асортимент облицювальної цегли. При цьому варто звернути увагу на різноманітну ціну, а також велику кількість моделей. Більш того, у нас діє система знижок - чим більше купите, тим меншою буде ціна за екземпляр товару.

18.01.2017