Місто
Ваше місто:Обрати
067 452-39-37 Житомир 067 412-64-03 Вінниця
Наші адреси
067 452-39-37 Житомир 067 412-64-03 Вінниця

Клінкерна цегла в 2017 році

Клінкерна цегла в 2017 році 2017 - це рік піднесення, розвитку і всього нового. Це ідеальний рік для оновлення всього, що вас оточує і вже тим більше вдома. А зовнішній вигляд будинку найкраще прикрасити за допомогою клінкерної цегли, яка славиться своїм естетичними і функціональними характеристикам. Більш того вона вважається елітним видом цегли. Хіба фасад Вашого будинку не заслуговує бути обробленим елітним видом цегли?


Основне застосування клінкерної цегли - це оздоблення фасаду будинку. І в першу чергу вона покращує зовнішній вигляд будинку. Проте, не варто забувати про те, що даний вид цегли відрізняється високою ступінь щільності. Вона не схильна до механічних пошкоджень, також йому не загрожують кліматичні зміни і перепади температур.

Досягається це завдяки особливій технології виробництва. Клінкерна цегла виробляється із спеціального виду сланцевої глини. Надалі вона запікається при температурі до 1500 ° С. При цьому в одній і тій же партії може бути розбіжність у відтінках, через особливості глини. Саме внаслідок подібної технології виробництва в минулому клінкерну цеглу називали тугоплавким.

В цілому клінкерна цегла має широку сферу застосування. Вона може використовуватися для зведення колон, для облаштування печей, камінів. Крім того останнім часом популярністю користуються паркани з клінкерної цегли завдяки широкому спектру можливих колірних рішень. У будь-якому випадку завжди можна знайти застосування елітного виду цегли. Головне - це бажання почати щось робити, оновлювати і розвиватися.

17.01.2017