Місто
Ваше місто:Обрати
067 452-39-37 Житомир 067 412-64-03 Вінниця
Наші адреси
067 452-39-37 Житомир 067 412-64-03 Вінниця

Відкриття веб-сайту USK

Відкриття веб-сайту USK

USK - провідна компанія з оптово-роздрібного продажу будівельних матеріалів в Житомирському та Вінницькому регіоні. Ми є дилерами торгових марок Siltek (виробництво будівельних сумішей) UDK, Стоунлайт (газобетонні блоки), Техноніколь (утеплення фасадів), цегляного заводу Євротон, виробників тротуарної плитки Авеню і Золотий Мандарин. Ми тісно співпрацюємо з промислово-будівельною групою «Ковальська». Наша кампанія завжди відкрита до співпраці і партнерства на взаємовигідних умовах.

Основною сферою діяльності кампанії є оптовий і роздрібний продаж стінових, покрівельних і ландшафтних будівельних матеріалів. У нашому асортименті можна знайти будівельні матеріали для всіх видів робіт, починаючи з матеріалів для закладки фундаменту, і закінчуючи матеріалом для внутрішніх робіт. На складі представлені наступні групи матеріалів:

· Системи утеплення

· Стінові матеріали

· Покрівельні матеріали

· Тротуарна плитка

· Залізобетонні конструкції

· Облицювальні матеріали

· Інші будівельні матеріали

В цілому клієнт може вибрати будь-який товар з 1000 найменування, які будуть є на сайті.

Найяскравішим свідченням нашої успішної роботи є сотні задоволених клієнтів, з якими ми співпрацюємо і по сьогоднішній день. 5 років нашої роботи не пройшли даром ні для кого. У цьому можна буде переконатися, переглянувши нашу галерею, в якій можна буде знайти фото і відео виконаних робіт.

USK - це сучасна компанія, основною метою якої є забезпечення споживача якісною будівельною продукцією. Ми завжди раді готові запропонувати новим клієнтам комфортні ціни, а старим партнерам солідні знижки.

30.08.2016