Місто
Ваше місто:Обрати
067 452-39-37 Житомир 067 412-64-03 Вінниця
Наші адреси
067 452-39-37 Житомир 067 412-64-03 Вінниця
Цемент

Цемент - один з невід'ємних матеріалів в будівельному процесі, так як його використання потрібно при будівельних роботах.

Використання «цементу»:

1. У створенні будівельного розчину.

2. У більшості сухих будівельних і клейових сумішей, що задіяні при роботі з плитками.

3. У виготовленні бетону (заливка фундаменту).

4. У розчинах використовуваних для стяжки підлоги.

Різновиди цементу (за якістю міцності):

• Цемент марки «М-300»

Має низьку міцність, так як в його складі може бути до 80% непотрібного шлаку. Цемент М-300 ще називають "ШПЦ - шлакопортландцемент". Найчастіше цемент використовується при роботах, де не потрібен високий рівень схоплювання міцності цементу. Купити цемент для будівництва будинку можна в нашому інтернет-магазині.

Використання цементу марки М-300:

- Місця стяжок і поверхні з малою експлуатацією

- Виготовлення штукатурок, з низькою вологостійкістю

- В спорудженні стін з будівельної цегли

• Цемент марки «М-400»

ПЦ- портландцемент. Зміст шлаку - 25%. Рівень міцності і фортеці схоплювання з поверхнею - середній. З його допомогою виготовляють цементно - піщану штукатурку, яка використовується при вирівнюванні стін. Можливість застосування при зовнішньої і внутрішньої роботі цемент Вінниця. М-400, незамінний в влаштуванні стяжок.

Застосовується для кладки таких матеріалів, як:

- Піноблок

- Газоблок

- Цегла (різних видів)

- ракушняк

- Шлаки

• Цемент марки «М-500 Д-0»

(Д-0 умовне позначення, «не містить шлаків»)

Значно краще за якістю ніж М-300 і М-400, так як не містить доменного шлаку і завдяки цьому має високу міцність, яка необхідна для виготовлення залізобетонних виробів і бетону підвищеної міцності.

Використовується в місцях з відносно високою вологістю. Важливим фактором є його використання для стяжки підлоги зовні будівель.

• Цемент марки «М-600 Д-0»

Зміст шлаку - відсутня. Є найбільш міцним серед всіх видів цементу. Йому знайшлося широке застосування в будівництві та ремонті мостів, а також конструкцій піддаються високим механічним навантаженням.

 
Сьогодні купити цемент в Вінниці або в Житомирі не складе ніяких труднощів. Але найбільш комфортно купувати в інтернеті, в умовах свого будинку або офісу. Наш інтернет магазин пропонує для вас тільки якісні товари. Ціни на наш цемент вас неодмінно приємно здивують. Ми зможемо надати для вас будь-яку необхідну кількість сухого цементу.