Місто
Ваше місто:Обрати
067 452-39-37 Житомир 067 412-64-03 Вінниця
Наші адреси
067 452-39-37 Житомир 067 412-64-03 Вінниця
Тротуарна плитка
Сортування:
Тротуарна плитка Авеню Діагональ Ціна за 1 м² 194.00 грн Тротуарна плитка Авеню Княжий шлях Ціна за 1 м² 156.00 грн Тротуарна плитка Авеню Модерн Ціна за 1 м² 142.00 грн Тротуарна плитка Авеню Паркет Ціна за 1 м² 156.00 грн Тротуарна плитка Авеню Подвійне "Т" Ціна за 1 м² 243.00 грн Тротуарна плитка Авеню Подвійне "Т" без фасок Ціна за 1 м² 243.00 грн Тротуарна плитка Авеню Римський камінь Ціна за 1 м² 156.00 грн Тротуарна плитка Авеню Ромб Ціна за 1 м² 156.00 грн Тротуарна плитка Авеню Трапеція Ціна за 1 м² 194.00 грн Тротуарна плитка Авеню Фалка 240 х 130 х 80 мм Ціна за 1 м² 194.00 грн Тротуарна плитка Авеню Фалка 300 х 150 х 100 мм Ціна за 1 м² 257.00 грн Тротуарна плитка Золотий Мандарин Венеція Ціна за 1 м² 310.00 грн Тротуарна плитка Золотий Мандарин Креатив Ціна за 1 м² 210.00 грн Тротуарна плитка Золотий мандарин Піщаник Ціна за 1 м² 310.00 грн Тротуарна плитка Золотий Мандарин Пассіон Ціна за 1 м² 310.00 грн Тротуарная плитка Авеню Старе місто 40мм Ціна за 1 м² 171.00 грн

Купити тротуарну плитку

У багатьох містах асфальтове покриття замінюється тротуарною плиткою. Причиною служить її перевага перед тротуарним покриттям із суміші бітумів з мінеральними матеріалами, піском, гравієм. Отримана відповідно до технології виробництва, плитка має високу міцність, протистоїть атмосферним, температурним коливанням, відрізняється тривалим терміном застосування. Під впливом спеки не виділяє шкідливі речовини. Вартість тротуарної плитки залежить від багатьох факторів, наприклад, від матеріалу, з якого вона виготовлена.


Складові продукції

Аналогічні бетону: водний розчин цементу, піску, дрібного щебеню. Процес отримання можливий із застосуванням трьох технологій:

    
отриману суміш піддають дії вібратора з одночасним впливом тиску;
    
після роботи вібратора маса суміші твердне, перебуваючи в обраній формі і підпадаючи під вплив високої температури;
    
вібраційний вплив не застосовується.

У всіх випадках виходить плитка високої якості. На тротуарну плитку для доріжок ціна найнижча в нашому інтернет-магазині.

За час відкриття плитки удосконалилися склади сумішей для її виготовлення. Широко застосовуються спеціальні добавки, що підвищують механічну стійкість під впливом численного впливу перехожих. Різкі зміни температури, атмосферні опади вимагають отримання матеріалу, на який вони не можуть впливати. Введення до складу фарбувальних пігментів дозволяє отримувати плитку різного кольору. На нашому сайті представлена ​​плитка тротуарна від виробника, ціна якої вас приємно здивує.


Широкий вибір продукції

Широкий асортимент продукції, що випускається плитки дозволяє імітувати натуральний камінь, цеглу. Використовуються при цьому фігурні штампи для пресування, що дозволяють отримувати різноманітні візерунки на поверхні плитки. Активна заміна асфальтованих тротуарів плитковим покриттям наближає вигляд міст України до європейських. Тротуарна плитка (Житомир) доступна для вас в необхідному вам кількості на нашому сайті.

В даний час купити різноманітну тротуарну плитку можна у всіх будівельних магазинах. Поширення всесвітньої інтернет-мережі дозволяє вибрати необхідну продукцію високої якості в нашому інтернет - магазині. Ціна задовольнить практично будь-якого покупця. Поставки можливі в усі регіони України.


Плитка і сучасність

Плиткові покриття відразу кидаються в очі в широко відомих великих містах, перетворюють вигляд їхніх вулиць. Сьогодні купити тротуарну плитку не складе ніяких труднощів. Можна легко вибрати необхідну з великого асортименту, представленого в магазині. Найбільш зручно і вигідно це зробити в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо тільки якісну тротуарну плитку (Вінниця та Житомир), ціна якої доступна. Доставка тротуарної плитки доступна по всій території України.