Місто
Ваше місто:Обрати
067 452-39-37 Житомир 067 412-64-03 Вінниця
Наші адреси
067 452-39-37 Житомир 067 412-64-03 Вінниця
Декоративні елементи

В процес виробництва будь-якого виду будівельних матеріалів, обов'язково включаються новітні високі технології (розробки). І виробництво бордюрів, тротуарної плитки і різних декоративних елементів тому не виключення.

При цьому особлива увага приділяється не тільки технології, яка застосовується у виробництві, а й якості сировини, з якої цей будматеріал виготовляється. У нашому онлайн магазині вашій увазі пропонуються товари для будівництва тільки найвищої якості.

Бордюр

Для виробництва паркового бордюру у Вінниці використовують три основних складових. Це вода, наповнювач, сполучна речовина. Деякі підприємства, що випускають цю продукцію, використовують також спеціальні добавки (речовини, що поліпшують корисні властивості), які скріпляють матеріал, що додає кінцеву форму, часто використовують цемент різних марок.

Найбільшим застосуванням вважаються так звані пластичні марки, і, що дуже актуально для нашої кліматичної зони - морозостійкі сорти цементу. Від цього залежить, якої якості бетон, а також тривалість його експлуатації. Наповнювач може мати різні розміри. Він може бути дрібного (дрібна галька) або великого діаметра (щебінь). Все буде залежати від місця, де буде використаний даний будівельний матеріал.

Ваша клумба для квітів буде виглядати просто чудово, якщо ви придбаєте для неї бордюр в Житомирі в нашому онлайн магазині.

Тротуарна плитка

Сучасну тротуарну плитку найчастіше використовують для благоустрою тротуарів, садових доріжок, алей і прилеглих до різних будівель територій. Цей матеріал можна побачити і на невеликих заміських присадибних ділянках, і перед елітними магазинами або сучасними офісами. Саме тротуарною плиткою мостять величезні міські площі. І це далеко не весь список, де застосовують тротуарну плитку.

Чому саме це тротуарне покриття користується таким масовим попитом? В першу чергу необхідно сказати про те, що за допомогою цього матеріалу будь-якого місця можна надати оригінальний і дуже красивий вигляд. Сьогодні існує величезна кількість плитки тротуарної різних видів і форм. Також використовують найрізноманітніші способи її укладання. Навіть прості традиційні зразки квадратної форми дозволяють створювати неповторні малюнки. Один вид плитки тротуарної може мати гладку поверхню, інший - незвичайну рельєфну. Сучасна плитка для тротуарів дозволяє втілювати найрізноманітніші дизайнерські ідеї в реальності. Крім того, це будівельним матеріалу відрізняється міцністю, надійністю, довговічністю і чудовим зовнішнім виглядом. Сучасна плитка стійка до стирання, сильним температурних перепадів і так далі. До речі, варто ще сказати і про те, що деякі види плитки допускають проїзд важкого спеціалізованого транспорту. Цей матеріал є незамінним в нашому сучасному світі.