Місто
Ваше місто:Обрати
067 452-39-37 Житомир 067 412-64-03 Вінниця
Наші адреси
067 452-39-37 Житомир 067 412-64-03 Вінниця
Бруківка і плитка для мощення

Тротуарні матеріали високої міцності та як правильно їх обрати


Ще не так давно великою популярністю для облаштування вулиці або передньої площадки перед великими будинками, будинками культури або театрами користувалася тротуарна плитка. Це невеликі квадратні елементи, які зроблені з бетону (пісок, цемент і маленький камінь). Сьогодні в більшості випадків їх використовують для облаштування приватного двору біля будинку. Особливо популярні вони для створення затишного двору на дачі або міцної під'їзної доріжки для автомобіля.

Але щоб тротуарна плитка дійсно виконувала свою роботу і володіла високою міцністю, потрібно правильно її підібрати. Ми надамо вам рекомендації по підбору виду і типу плитки для двору. Також у нас на сайті ви можете купити тротуарну плитку за низькою ціною в будь-якій кількості.


Особливості виготовлення плитки і її властивості.

Є два найпоширеніших способів виробництва тротуарної плитки - вибропресування та вібролиття. Перший спосіб використовується не тільки в масовому виробництві, але і в приватних підприємствах. Суть процесу полягає в тому, що матеріали додаються в форму, яка знаходиться під постійною вібрацією. Під великим тиском плитка стає дуже міцною і довговічною. В процесі вібролиття матеріал подається в спеціальну формочку, яка потім залишається на 12 годин застигати. Плитка виходить не менш міцної і якісною.

Залежно від добавок і барвників, плитка може бути різного кольору. Потрібно пам'ятати, що чим більш насичений та яскравий колір, тим більше барвника використовували, а значить, плитка втрачає частину міцності. Також бажано буде купити тротуарну плитку в Житомирі зі стандартною «геометрією», тоді буде простіше її укладати. Але для тих, хто хоче створити незвичайний двір і має більше часу, ми пропонуємо самі оригінальні і стильні вироби.


Правильне укладання тротуарної плитки

Перед покупкою і установкою плитки потрібно підготувати поверхню землі. Встановлювати її необхідно на заздалегідь підготовлену траншею. Землю необхідно прокопати на 150 мм, очистити її від рослин, коренів дерев і насіння, які лежать на поверхні. Площа під тиском трамбуется, стає міцною основою для подальшої прокладки плиток. Сам процес досить простий, але краще, якщо його буде виконувати професіонал. Є безліч аспектів, які потрібно знати, щоб тротуар не полопався, і не розпався від поганої погоди.

Скільки коштує тротуарна плитка? Це залежить від того, яку вона має форму, колір і висоту. Але на нашому сайті ви зможете купити тротуарну плитку у Вінниці за доступною ціною. У нас ви швидко і легко знайдете необхідні будматеріали, а компанія доставить їх до вас на будівництво.