Місто
Ваше місто:Обрати
067 452-39-37 Житомир 067 412-64-03 Вінниця
Наші адреси
067 452-39-37 Житомир 067 412-64-03 Вінниця

Переваги


Справжні професіонали

Ми є справжніми професіоналами в області будівельних матеріалів. Наші грамотні фахівці завжди готові порадити найбільш підходящий варіант. Фахівці USK допоможуть Вам своїми якісними радою на будь-якому етапі будівництва.

Прийнятна ціна

Ми пропонуємо оптимальне співвідношення ціна / якість. Для перевірених клієнтів у нас діє гнучка система знижок. Вона дозволяє купувати потрібну кількість будівельного товару за мінімальною ціною. Для нових клієнтів ми готові запропонувати взаємовигідну співпрацю.

Наявність товару

Практично весь товар у нас є на складі. І навіть, якщо Вам буде потрібно товар, якого зараз немає в наявності, ми зможемо організувати його доставку з місця виробництва в найкоротші терміни.

Миттєва реакція на заявки

Наші фахівці швидко обробляють входять заявки і передзвонюють в найкоротші терміни. Крім того під час телефонної розмови наш представник із задоволенням відповість на всі питання, а також зможе проконсультувати щодо обраного товару.

Офіційні дилери

Ми є офіційними дилерами торгових марок Siltek (виробництво будівельних сумішей) UDK, Стоунлайт (газобетонні блоки), Техноніколь (утеплення фасадів), цегельного заводу Євротон, виробників тротуарної плитки Авеню і Золотий Мандарин.

Гарантія якості

Виходячи з того що ми співпрацюємо з провідними виробниками будівельної техніки, ми забезпечуємо своїх клієнтів виключно якісною продукцією. При необхідності ми готові призначити зустріч з представниками виробника будівельного матеріалу, який Вас цікавить.

Широкий асортимент

У нас на сайті Ви знайдете велику кількість різноманітного будівельного матеріалу. Щодо цінового діапазону у нас є як будівельні матеріали преміум класу, так і економ варіанти.

Знижка на оптові замовлення

У нас ціна на товар формується на основі кількості. Тобто, чим більше клієнт придбає, тим менше буде вартість за одиницю товару.